31. 3. 2020, 20:00hod.

Ceny Anděl 2020

Datum 31. 3. 2020, 20:00 hod.
Vstup od 18:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Cena

990 Kč

---

vozíčkář + doprovod

990 + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plán Ceny Anděl 2020
Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní sítiTicketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

Slavnostní ceremoniál Cen Anděl Coca-Cola 2019, které vyhlašuje Česká národní skupina Mezinárodní federace hudebního průmyslu (ČNS IFPI), odvysílá již tradičně v hlavním vysílacím čase ČT1, hlavním mediálním partnerem je Evropa 2. Galavečer, na kterém se představí česká hudební špička, bude tentokrát přístupný i veřejnosti.

„Vzhledem k dispozicím haly O2 universum a každoročním četným dotazům ohledně možnosti zakoupení vstupenek na slavnostní předávání, jsme se rozhodli uvolnit limitovanou edici vstupenek do volného prodeje,“ uvedla Lucka Hájková z pořádající agentury LUFF PRODUCTION. Lístky jsou již nyní k dostání v předprodejní síti Ticketmaster.

„Andělé budou pro českou hudbu znovu jednou z nejvýznamnějších událostí v roce. I pro nadcházející ročník připravujeme ceremoniál tak, aby byl výjimečnou a důstojnou oslavou české hudby napříč žánry, reflektoval výrazné hudební počiny roku 2019, byl zajímavý pro diváky a zároveň vlastní samotným hudebníkům,“ zdůrazňuje Hájková. „Máme radost, že tento záměr se letos rozhodla podpořit společnost Coca-Cola, která byla vždy s hudbou spojena. Stává se titulárním partnerem Cen Anděl Coca-Cola 2019 a my věříme, že se nám společně podaří Anděly posunout zase o kousek dál, tím správným směrem.“

„Coca-Cola se dlouhodobě snaží lidi povzbudit a spojovat i přes rozdíly, které mezi nimi přirozeně jsou. Hudba v podstatě funguje stejně, a proto je v srdci mnoha našich aktivací po celém světě. Jsme rádi, že můžeme být součástí Cen Anděl a podpořit tak největší hudební oslavu na české scéně,“ doplňuje Pawel Ozierski, Senior Brand manager Coca-Cola.

Ceny Anděl Coca-Cola 2019 se budou opět udělovat v základních i žánrových kategoriích. Vítězové vzejdou z dvojkolového hlasování České hudební akademie, kterou tvoří v minulosti ocenění muzikanti a hudební profesionálové napříč branží. „Žánrové ceny budou znovu nedílnou součástí ceremoniálu. Jsme si vědomi, že Andělé zůstávají posledním velkým tradičním tuzemským hudebním oceněním. A i proto máme ambici upozornit, co se v průběhu roku 2019 událo napříč celým hudebním spektrem. A dát muzikantům šanci, aby to během přímého přenosu na ČT1 divákům předvedli,“ říká předseda Rady České hudební akademie Honza Vedral. Spolu s ním a L. Hájkovou v radě ČHA usedli i publicista Josef Vlček, ředitelka ČNS IFPI Petra Žikovská, kreativní producent České televize Jan Potměšil a také loňský laureát Síně slávy Michal Prokop.

„Na výsledky hlasování, jehož první kolo spustíme v lednu, bude dohlížet notář,“ potvrzuje férovost Cen Anděl Petra Žikovská, ředitelka ČNS IFPI. „Vydavatelé mají už v těchto dnech možnost přihlásit své tituly do orientačních seznamů pro akademiky,“ dodává.

„Anděly jsme začali před čtyřmi lety pořádat s cílem vrátit jim důvěru a upozornit na povedené věci, které se v české hudbě aktuálně dějí. Je skvělé, že zároveň vznikl prostor, v němž se během jednoho večera mohou setkat a vzájemně poslouchat muzikanti napříč generacemi i styly,“ zdůrazňují před vypuknutím devětadvacátého ročníku pořadatelé. „Sami jsme zvědaví, kdo si tentokrát sošky Andělů hrajících na šalmaj převezme. Konkurence je veliká...“

29. ročník hudebních Cen Anděl Coca-Cola 2019 se bude konat 31. března 2020 v prostorách O2 universa. Ceremoniál v přímém přenosu odvysílá Česká televize. Hlavním mediálním partnerem je Evropa 2.

 

Diskuze

KOUPIT VSTUPENKU

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce