7. 12. 2019, 19:00hod.

EWA FARNA

Prodej vstupenek byl ukončen.
Datum 7. 12. 2019, 19:00 hod.
Vstup od 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena

od 790 Kč

Cenové kategorieOrientační plánek - Ewa Farna II
Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce

Pokyny pořadatele       Ewa Farna

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace. 

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s.postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz.

Zpěvačka Ewa Farna má za sebou již dva ojedinělé koncerty se symfonickým orchestrem. Po vyprodaných sálech v Ostravě a Karlových Varech zamíří i do Prahy. Bezmála za rok, v sobotu 7. prosince 2019 se představí v nové hale O2 universum, která v těchto dnech teprve roste vedle vysočanské O2 areny. Bude to zároveň jediný koncert Farné v příštím roce v Praze.

Společný koncert Ewy Farné a Karlovarského symfonického orchestru pod vedením dirigenta Jana Kučery v prosinci 2019 bude výjimečný hned z několika důvodů. Pražský koncert, kromě toho, že bude jediný, který Farna v příštím roce v hlavním městě odehraje, se totiž uskuteční v prostorách, které v těchto dnech zatím ještě ani nestojí. V nově vznikající moderní multifunkční hale O2universum si Farnou v jednom z mnoha sálů bude moci poslechnout až 3 500 fanoušků. A v kapse už má rovnou jedno prvenství. Ewa Farna je první interpretkou, na kterou se v O2universu budou prodávat lístky.

Dlouhodobě jsme vnímali zájem promotérů a organizátorů kromě velké O2areny i o prostor s kapacitou od 3 do 5 tisíc diváků. Tím se nyní stává O2universum, multifunkční kongresové a kulturní centrum a jeho největší sál A. Jsme rádi, že jako jedna z prvních zpěvaček si ho vybrala Ewa Farna. Jsem si jistý, že jejímu koncertu se symfonickým orchestrem bude O2universum slušet,”řekl Robert Schaffer, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Bestsport, která vlastní a provozuje  stávající O2arenu a nově i O2universum.

A proč zrovna koncert s orchestrem? „V roce 2017 mně ke společnému vystoupení oslovila Janáčkova filharmonie Ostrava. A protože jsem byla zvědavá, jak moje písničky zazní v novém kabátu, okamžitě jsem kývla. První koncert měl velký úspěch,“ pochvaluje si Ewa Farna. Upravit písně do orchestrálních aranží však nebylo snadné. „Probírali jsme to několik měsíců. Nechtěli jsme, aby to znělo jako klasické písničky s kapelou plus orchestr, čili předvídatelně, ale aby celé aranžmá orchestr opravdu vyzdvihl. A vzniklo něco úžasného, písničkám jsme dali nový život a rozměr. Přestože jde o koncert na sezení, neztrácí energii ani nasazení,“ doplňuje Farna, která vydala před týdnem ve spolupráci s Českou televizí záznam zmíněného symfonického koncertu z ostravského Gongu. Farna má tak pro své fanoušky k Vánocům nové CD a DVD a zároveň vstupenky na obdobný koncert na příští předvánoční období.

Velkolepost koncertu, reakce publika, nově znějící písně, celkové hudební provedení, nespočet lidí na podiu. „Tohle všechno dodává člověku pokoru. Je to neskutečný zážitek a já se nemůžu dočkat, až si to zopakuju v Praze,“ těší se jedna z nejpopulárnějších zpěvaček české a polské hudební scény.

Vstupenky od 790 Kč budou k dostání od 12. prosince v prodejní síti Ticketmaster. Pořadateli koncertu jsou Bestsport a EwoluZone. 

Diskuze

KOUPIT VSTUPENKU

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce