22. 10. 2020, 20:00hod.

iMucha - Alphonse Mucha Visual Experience

Datum 22. 10. 2020, 20:00 hod.
Vstup od 18:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Muchalogy s.r.o.
Cena

1 290 - 3 490 Kč

---

vozíčkář + doprovod

790 + 1 Kč

Cenové kategorieOrientační plán - iMucha - Alphonse Mucha Visual Experience
Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejní sítiTicketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Ne10:00 - 12:00
12:30 - 19:30
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce

Unikátní multimediální show iMucha s podtitulem Alphonse Mucha Visual Experience se představí 22. října 2020 v Praze v O2 universu. Krásky z plakátů, malovaná historie Slovanské epopeje i neznámá díla se poprvé ukážou světu v pohybu v důmyslných animacích. Komiks, technologicky nejvyspělejší projekce nebo dechberoucí stagedesign umocní příběh secesního malíře. iMucha show je novým projektem Michala Dvořáka, který po úspěchu projektu Vivaldianno aspiruje na další úspěšnou světovou touringovou událost.

Unikátní multimediální show iMucha s podtitulem Alphonse Mucha Visual Experience se představí 22. října 2020 v Praze v O2 universu. Krásky z plakátů, malovaná historie Slovanské epopeje i neznámá díla se poprvé ukážou světu v pohybu v důmyslných animacích. Komiks, technologicky nejvyspělejší projekce nebo dechberoucí stagedesign umocní příběh secesního malíře,grafika, designéra a legendy stylu secese Alfonse Muchy. Projekt iMucha je dalším dílem z dílny Michala Dvořáka, který mimo jiné dokončil turné se svou skupinou Lucie a s mezinárodním 3D koncertním příběhem Vivaldianno Reloaded procestoval přes 40 světových metropololí. Jeho nový projekt nyní aspiruje na další úspěšnou světovou touringovou show.

„S multimediální show iMucha navazujeme na úspěchy, kterých se podařilo dosáhnout s Vivaldiannem. Těší mě, že nás v zahraničí přezdívají koncertní Cirque du Soleil. Sice nejsme cirkus, ale přirovnání k nejúspěšnějšímu světovému projektu beru jako pochvalu. Za pět let jsme postupně nadchli publikum například v České republice, Anglii, Argentině, Spojených arabských emirátech, Izraeli nebo v Rusku. Jsem hrdý na to, že českému projektu se i v takových destinacích, podařilo vyprodat sportovní haly,“ sdělil Michal Dvořák, autor a režisér projektu a doplnil: „iMucha půjde ještě o krok dál, budeme více vizuální, více výpravní, pracujeme se špičkovými technologiemi a snažíme se zapojit i světové umělce. Po skvělé spolupráci s Piercem Brosnanem a sólistkou Hanse Zimmera Tinou Guo jednáme o spolupráci s dalšími fenomény mezinárodního showbusinessu.“

Na podzim roku 2020 se v Praze poprvé odprezentuje jedinečná technologie spojující celovečerní multimediální show, komiksový příběh, originální živou hudbu, tanec i světelné efekty. Celoprostorové projekce vdechnou život starým obrazům díky novému software EbSynth. Za jeho zrodem stojí tým výzkumníků z ČVUT FEL vedený prof. Danielem Sýkorou, který spolupracuje mimo jiné se společnostmi jako je Adobe, Disney nebo Snap.

Superhrdina Drawman vypráví svůj příběh mladého kreslíře komiksů z New Yorku a jeho francouzské lásky. Díky ní objevuje život a dílo secesního génia Alfonse Muchy. „Divákovu pozornost přitáhneme současným příběhem z popkultury, srozumitelným všem, příběhem o superhrdinovi Drawmanovi. Dovoluji si tvrdit, že show má i lehce filozofický přesah. Diváci zjistí, že posláním umění není jen zábava, ale najdou jeho hlubší smysl,“ popsal autor scénáře Tomáš Belko.

Tvůrci projektu iMucha show s nadsázkou tvrdí, že oživí Belle Epoque a naplní ji současnou energií a ukážou, jak by vypadala tvorba pokrokového Alfonse Muchy, kdyby žil v současnosti. Show nadchne diváky originální moderní hudbou a choreografií, pokročilou scénickou a projekční technologií umocněnou světelným a laserovým parkem a křišťálově průzračným zvukem.

Premiéra mysteriózní show iMucha – Alphonse Mucha Visual Experience se koná 22. října 2020 v Praze, v roce 160. výročí od narození geniálního malíře a designéra Alfonse Muchy.

Diskuze

KOUPIT VSTUPENKU

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce