Pracovní pozice

Odborný/á pracovník/pracovnice - nájemní smlouvy pro O2 arena, O2 universum, reklamní aktivity
Zaměstnavatel: Bestsport, a.s. – majitel a provozovatel O2 areny a O2 universum

Požadavky:
Středoškolské vzdělání s předchozí praxí 3 roky. Dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, základy SAP).  Velmi dobrá znalost anglického jazyka (písemně i ústně), organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita.

Nástup: dle dohody
Platové ohodnocení: nástupní plat 32.000,- Kč, po zkušební době 35.000,- Kč, čtvrtletní bonusy ve výši 20% měsíčního platu
Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
•    podílí se na zajištění programového kalendáře akcí
•    zajišťuje kontakt s potencionálními nájemci arény – pořadateli akcí
•    podílí se na zajištění programového kalendáře akcí (kulturní a korporátní akce)
•    zpracovává a vede centrální přehled plánovaných akcí pro potřeby Bestsport, a.s.
•    aktivně kontaktuje pořadatele akcí s nabídkou možné realizace v  aréně
•    připravuje rozpočty a finanční nabídky na pronájem arény pro nájemce
•    připravuje rozpočty a finanční nabídky na pronájem arény na malé eventy pro nájemce
•    připravuje podklady pro vyúčtování malých eventů
•    realizuju produkční zajištění malých eventů
•    dojednává harmonogramy a plán přípravy akcí s nájemci (promotéry, organizátory akcí apod.)
•    připravuje smlouvy s nájemci arény
•    zajišťuje zprostředkování závazných služeb nájemcům arény
•    připravuje předběžné harmonogramy přidělených akcí
•    připravuje seating plány na jednotlivé akce a úzce při tom spolupracuje s prodejcem vstupenek
•    koordinuje spolupráci s ostatními útvary Bestsport, a.s. a dodavateli služeb
•    podílí se na vytváření podkladů pro fakturaci za nájem a služby nájemci
•    řídí se dalšími pokyny vedoucího programového úseku.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, chcete se stát součástí našeho týmu, kontaktujte nás prosím na mailu jobs@bestsport.cz

Technik manipulace

Sháníme nového kolegu do oddělení manipulace. Jedná se o práci v zaběhnutém kolektivu, který se podílí na provozním a technickém zabezpečení chodu budov a zejména kulturních a sportovních akcí, které se u nás pořádají. Naše oddělení přímo podílí na přestavbách hal/sálů podle požadavků dané akce a zajištění akce samotné, včetně úpravy ledové plochy a přípravu celého průběhu hokejových zápasů. Spolupracujme s provozním oddělením na dalších činnostech, které jsou nedílnou součástí našich budov a v neposlední řadě se podílíme na drobné údržbě (nejedná se o běžnou pravidelnou údržbu). Jedná se o plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.

Co očekáváme?

  • Výuční list nebo středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Časovou flexibilitu (naše pracovní doba je přímo spojena s požadavky provozu haly)
  • Práci v kolektivu a po zapracování schopnost vést malý kolektiv brigádníků
  • Technickou a manuální zručnost
  • Průkaz obsluhy motorových vozíků eventuálně i rolby na úpravu ledu (můžeme zajistit obnovení nebo proškolení)
  • Uživatelskou znalost práce s výpočetní technikou
  • Odpovídající zdravotní stav a trestní bezúhonnost
  • Základní znalost anglického jazyka je výhodou
  • Zkušenost v podobném provozu je výhoda

Co nabízíme?

  • Práci v unikátním prostředí největší české multifunkční haly a v dobrém kolektivu
  • Možnost se podílet na největších společenských a sportovních akcích v Evropě
  • Platové ohodnocení odpovídající pracovním výkonům včetně osobního ohodnocení
  • Firemní/pracovní oblečení
  • Stravování přímo v budově s příspěvkem zaměstnavatele
  • Pět týdnů dovolené
  • Pravidelné školení a zdravotní prohlídky
  • Další zaměstnanecké benefity

Pokud Vás naše nabídka oslovila, chcete se stát součástí našeho týmu, kontaktujte prosím provozní oddělení: Jakub Urban urban@bestsport.cz.

Brigáda

Pokud máte zájem o brigádu v O2 areně, využijte kontakty ZDE