Cirk La Putyka: Cesty

Prodej vstupenek byl ukončen.
Data 1. 1. 2021, 20:00 - 1. 1. 2021, 20:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Pokyny pořadatele
Cena
Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce
INFORMACE Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokladny

Pokladny u vstupu č. 10, O2 arena
Pracovní dny13:00 - 18:00
Den akce10:00 - do 1h od začátku akce

Pokyny pořadatele

 

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Vyjádření Cirku La Putyka k představení Cesty v souvislosti s vládním nařízením

 

I když věříme, že na konci dubna bude krize okolo koronaviru zažehnána, vzhledem k nejnovějšímu rozhodnutí Bezpečnostní rady státu se představení Cesty souboru Cirk La Putyka plánovaná na 25.-27. dubna 2020 v O2 universu bohužel nemohou v těchto termínech uskutečnit.
Důvodem je nemožnost realizace zkoušek plánovaných na březen a duben, kterých se mělo účastnit až 50 účinkujících z mnoha (nejen) evropských zemí. Jejich přesun do ČR v těchto dnech není možný. Je nám to líto, ale bez těchto zkoušek nelze připravit představení v plné kvalitě tak, abyste si z něj vy, naši diváci, odnesli maximální zážitek. Ale pozor, hledáme nové termíny představení, o kterých vás budeme brzy informovat. Zakoupené vstupenky zůstanou v platnosti i na tyto nové termíny. 
Děkujeme za pochopení, držte nám palce a buďme hlavně zdraví!

 

40 českých a zahraničních účinkujících, 5 světových režisérů, akrobacie, živá hudba, 100 let cirkusu v jednom večeru. Největší a nejnáročnější představení v historii Cirku La Putyka. Velkolepá oslava nejen desátého výročí existence souboru, ale cirkusu obecně. Od konce 19. století po současnost. To je představení s názvem CESTY, které se odehraje v novém prostoru O2 universum v Praze ve dnech 25., 26. a 27. dubna 2020. Prodej vstupenek startuje v pátek 18. října od 9 hodin v síti Ticketmaster.

Představení vás provede dějinami cirkusu u nás – od kočovných loutkářů přes cirkus počátku 20. století, meziválečnou avantgardu a Osvobozené divadlo, protektorát, znárodnění cirkusů, rozvoj moderní pantomimy, sametovou revoluci, období do založení souboru, samotnou desetiletou historii Cirku La Putyka až po závěrečný pohled do budoucnosti a oslavu s vámi, s diváky.

V představení vystoupí více než 40 akrobatů, herců, tanečníků a hudebníků, kteří spoluvytvářeli Cirk La Putyka, z různých koutů světa a napříč generacemi. Vedle autora konceptu a principála souboru Rostislava Nováka mladšího se na představení režijně podílejí přední světoví tvůrci – Maksim Komaro (Circo Aereo), Daniel Gulko (Cahin Caha), Tilde Björfors (Cirkus Cirkör) a Ethan Law (Cirk La Putyka). Zkušenosti a dovednosti desítek lidí se promění v neopakovatelný cirkusový zážitek.

Téma cesty a neustálého pohybu bude odrážet obrovské jeviště dlouhé 38 metrů a široké 7 metrů. Jeho orientace na délku umožní blízký kontakt diváků s účinkujícími a s veškerým děním na něm.

Představení je vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti od 7 let.

„Nechceme výročí existence souboru oslavit jen setkáním se skleničkou v ruce, ani vytvořit kabaret či sled čísel ze své historie. Cirk La Putyka kráčí po novocirkusové cestě už deset let. Kde ale tato cesta opravdu začala? S novým cirkusem ve Francii? S Osvobozeným divadlem či tradičním cirkusem? Nebo u kočovných loutkářů v 19. století? Cirkusáci jsou vždy na cestách, ať už hrají na ulici, v šapitó nebo v kamenných divadlech. Na cestách tvoří, setkávají se a rozcházejí. Rozrůstají se o nové generace, kterým ty starší přenechávají místo. Jednou jde o cirkus se zvířaty, jindy bez nich. Stále je to ale cirkus. Cirkus života.“ – Rostislav Novák mladší

Více informací na www.laputyka.cz.

 

VIP BALÍČEK + MEET & GREET

VIP balíček obsahuje:

  • prémiové sedadlo v hledišti v sektoru 002 nebo 005 (Chceme, abyste viděli co nejlépe)
  • přednostní vstup do O2 universa v den konání akce přes VIP vchody (Proč byste se měli mačkat ve frontě s ostatními, že?)
  • osobní setkání s tvůrci a účinkujícími po skončení představení (Jen kvůli Vám ještě vydrží v kostýmech a líčení)
  • komentovanou prohlídku po zákulisí s průvodcem - členem Cirk La Putyka (Sami jsme zvědaví, co zajímavého se dozvíte)
  • exkluzivní DVD s filmovým záznamem představení Up End Down Symphony od Cirk La Putyka (Ať máte Cirk La Putyka na dosah kdykoliv i doma)
  • památeční fotografii (To je jasné, že se s cirkusáky po představení i vyfotíte, takže hřebeny s sebou)

Diskuze

KOUPIT VSTUPENKU

zavřít

Zvolte termín

Zvolte prodejce